DZIEN 1

Celem naszej podrozy bylo Zakopane.Tam wlasnie mielismy zaczac podazac sladamui Jana III Sobieskiego.  Juz w pociagu grupa polska jak i ukrainska bardzo cieszyla sie na spotkanie. Wszyscy musieli wczesnie wstac ,aby zdazyc na poranny pociag. W trakcie podrozy podziwialismy piekne widoki oraz dobra pogode jaka byla w polsce. Gralismy w smieszne gry ,aby nie nudzic sie podczas dlugiej jazdy.  Umówieni bylismy w Krakowie. Od razu zaczelismy ze soba rozmawiac. Niektorzy znali sie juz wczesniej , wiec zaczeli sie witac.Zmeczenie w tym czasie nie gralo roli ,poniewaz szczecie  po przyjezdie do osrodka czekala nas pyszna obiado-kolacja, a po niej wszyscy byli bardzo zmeczeni ,wiec najedzeni, Zadowloeni i z wielkimi usmiechami na twarzy udalismy sie do swoich pokoi.


                                                                                                    Kamila Sosnowska,lat15/Lwów






Komentarze